Menu
Your Cart
Ürünlerimiz NSF Belgelidir ve Orjinaldir, Yetkili Bayilerden Temin Edilebilir.

Karbon Filtreler

Karbon Filtreler

Karbon Blok Filtre (İnline Çubuklu) Fluxtek
Yeni
Marka: Fluxtek Model: Karbon Blok Filtre (İnline Çubuklu) Fluxtek
Karbon Blok Filtre (İnline Çubuklu) FluxtekKarbon blok filtre Karbon granüllerinden sıkıştırılarak elde edilir.Aktif karbon filtreleri, klor, kloromin ve kötü tatları veya kokuları gidermek için kullanılır. Karbon ısı veya buharla aktive edilir. Aktivasyon işlemi, bir karbon filtrenin gözenekle..
50,00₺
Karbon Blok Filtre (İnline)  * NSF Onaylı
Yeni
Marka: Royal Safir Model: Karbon
Karbon Blok Filtre (İnline)* NSF OnaylıKarbon blok filtre Karbon granüllerinden sıkıştırılarak elde edilir.Aktif karbon filtreleri, klor, kloromin ve kötü tatları veya kokuları gidermek için kullanılır. Karbon ısı veya buharla aktive edilir. Aktivasyon işlemi, bir karbon filtrenin gözeneklerini..
45,00₺
Karbon Blok Filtre (Kartuş)  * NSF Onaylı
Yeni
Marka: Royal Safir Model: Karbon
Karbon Blok Filtre (Kartuş)  * NSF OnaylıKarbon blok filtre Karbon granüllerinden sıkıştırılarak elde edilir.Aktif karbon filtreleri, klor, kloromin ve kötü tatları veya kokuları gidermek için kullanılır. Karbon ısı veya buharla aktive edilir. Aktivasyon işlemi, bir karbon filtrenin gözene..
40,00₺
Karbon GAC Filtre (İnline Çubuklu) Fluxtek
Yeni
Marka: Fluxtek Model: Karbon GAC Filtre (İnline Çubuklu) Fluxtek
Karbon GAC Filtre (İnline Çubuklu) FluxtekGAC ( Granül Active Carbon ) Aktif karbon filtreleri, klor, kloromin ve kötü tatları veya kokuları gidermek için kullanılır. Karbon ısı veya buharla aktive edilir. Aktivasyon işlemi, bir karbon filtrenin gözeneklerini açar, yüzey alanını genişletir..
50,00₺
Karbon GAC Filtre (İnline) * NSF Onaylı
Yeni
Marka: Royal Safir Model: Karbon
Karbon GAC Filtre (İnline)* NSF OnaylıGAC ( Granül Active Carbon ) Aktif karbon filtreleri, klor, kloromin ve kötü tatları veya kokuları gidermek için kullanılır. Karbon ısı veya buharla aktive edilir. Aktivasyon işlemi, bir karbon filtrenin gözeneklerini açar, yüzey alanını genişletir ve ..
45,00₺
Karbon GAC Filtre (Kartuş) * NSF Onaylı
Yeni
Marka: Royal Safir Model: Karbon
Karbon GAC Filtre (Kartuş) * NSF OnaylıGAC ( Granül Active Carbon ) Aktif karbon filtreleri, klor, kloromin ve kötü tatları veya kokuları gidermek için kullanılır. Karbon ısı veya buharla aktive edilir. Aktivasyon işlemi, bir karbon filtrenin gözeneklerini açar, yüzey alanını genişletir ve..
40,00₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Sitemiz Tüm Çerezleri KVKK Kapsamında Tutmaktadır. Bilgi Edinmek için Gizlilik İlkeleri.