Menu
Your Cart
Ürünlerimiz NSF Belgelidir ve Orjinaldir, Yetkili Bayilerden Temin Edilebilir.

Royal Safir 150

Royal Safir 150
Royal Safir 150
Royal Safir 150
Havale/EFT %10 İndirim Yeni
Royal Safir 150
Royal Safir 150
Royal Safir 150
Royal Safir 150

Royal Safir 150


*NSF  Onaylı Filtreler ile Üretilmiştir.


1.    No’lu Filtre ( Sediment Filtre )  NSF Onaylı

Sediment filtre sudaki kir ve birikinti gibi partikül maddeleri yakalar ve temizler. Tortu filtreleri, mekanik filtreleme adı verilen bir işlemle çalışır. Mekanik filtreleme, istenmeyen partikül maddelerin su kaynağınıza sızmasını fiziksel olarak engeller. Tortu, suyunuzdaki sıvı olmayan tüm partikül madde için genel bir terimdir. Pas partikülleri, su kaynağınıza aşınmış galvanizli tesisattan girebilir. Yağmur suyu, yeraltı suyu kaynağınıza kil, toprak ve kum taneleri taşıyabilir. Sediment filtre tüm bu materyalleri tutmak için kullanılan bir ön filtredir.

2.    No’lu Filtre ( Karbon GAC Filtre )  NSF Onaylı

GAC ( Granül Active Carbon ) Aktif karbon filtreleri, klor, kloromin ve kötü tatları veya kokuları gidermek için kullanılır. Karbon ısı veya buharla aktive edilir. Aktivasyon işlemi, bir karbon filtrenin gözeneklerini açar, yüzey alanını genişletir ve karbon için daha fazla kapasite sağlar. Hindistancevizi kabuğundan yapılan karbon filtreler daha geniş yüzey alanına sahiptir, bu nedenle alerjik reaksiyonlara ve suyun lezzetinde bozulmalara sebep olmaz.

3.      No’ lu Filtre ( Karbon Blok Filtre )  NSF Onaylı

Karbon blok filtre Karbon granüllerinden sıkıştırılarak elde edilir.Aktif karbon filtreleri, klor, kloromin ve kötü tatları veya kokuları gidermek için kullanılır. Karbon ısı veya buharla aktive edilir. Aktivasyon işlemi, bir karbon filtrenin gözeneklerini açar, yüzey alanını genişletir ve karbon için daha fazla kapasite sağlar. Hindistancevizi kabuğundan yapılan karbon filtreler daha geniş yüzey alanına sahiptir, bu nedenle alerjik reaksiyonlara ve suyun lezzetinde bozulmalara sebep olmaz.

4.  No’lu Filtre ( Membran )   NSF Onaylı

Ters ozmoz (RO), çözünmüş veya askıya alınmış su kontaminantlarını azaltmak için yarı geçirgen bir ters osmoz membranı kullanan bir arrıtma teknolojisidir. Ters osmoz (RO) membranı, RO sistemlerindeki birincil filtreleme ortamıdır. 

 Yarı geçirgen bir ters osmoz membran elemanı içinden suyu geçirmek için yüksek basınç kullanılır. RO membranları, içinden suyun akabileceği küçük gözenekler içeren kalın bir poliamid filmden yapılır. RO membran elemanı gözenek boyutları uygulamaya bağlı olarak 0.1 ila 5.000 nanometre (nm) arasında değişebilir. Ters ozmoz zarları da gözenekli ve sudan patojenlere ve bakterilere neden olan hastalığı filtreleyecek kadar kısıtlayıcıdır.

5.     No’lu Filtre ( PH Filtre )

Membran filtreden aldığımız suyun ph düştüğü için PH Filtre ile suyun PH değerini yükseltmek için kullanılan filtredir.

6.    No’lu Filtre ( Mineral Filtre ) WQA Onaylı

Membran filtreden geçen suyun mineral seviyesi düşük olur.Gerekli mineralleri eklemek için kullanılan filtredir.

7.      No’lu Filtre ( Post Karbon )  NSF Onaylı

Post Karbon filtreleri, klor, kloromin ve kötü tatları veya kokuları gidermek için kullanılır.  Hindistancevizi kabuğundan yapılan Post Karbon filtreler daha geniş yüzey alanına sahiptir, bu nedenle alerjik reaksiyonlara ve suyun lezzetinde bozulmalara sebep olmaz.Suyun lezzetini artırmak için kullanılır.

Sitemiz Tüm Çerezleri KVKK Kapsamında Tutmaktadır. Bilgi Edinmek için Gizlilik İlkeleri.