Menu
Your Cart
Ürünlerimiz NSF Belgelidir ve Orjinaldir, Yetkili Bayilerden Temin Edilebilir.

Royal Safir

Altı'lı Filtre set (İnline Plus) *NSF Onaylı Altı'lı Filtre set (İnline Plus) *NSF Onaylı
Yeni
Marka: Royal Safir Model: Altı'lı Filtre set (İnline Plus) *NSF Onaylı
Altı'lı Filtre set (İnline) *NSF Onaylı*NSF Onaylı1.    No’lu Filtre ( Sediment Filtre )  NSF OnaylıSediment filtre sudaki kir ve birikinti gibi partikül maddeleri yakalar ve temizler. Tortu filtreleri, mekanik filtreleme adı verilen bir işlemle çalışır. Mekanik filtre..
520,00₺ 555,00₺
Beşli Filtre set (İnline) *NSF Onaylı Beşli Filtre set (İnline) *NSF Onaylı
Yeni
Marka: Royal Safir Model: Beşli Filtre set (İnline) *NSF Onaylı
Beşli Filtre set (İnline) *NSF Onaylı*NSF Onaylı1.    No’lu Filtre ( Sediment Filtre )  NSF OnaylıSediment filtre sudaki kir ve birikinti gibi partikül maddeleri yakalar ve temizler. Tortu filtreleri, mekanik filtreleme adı verilen bir işlemle çalışır. Mekanik filtrelem..
320,00₺ 335,00₺
Biocera ( Antioksidan, PH, Mineral Filtre )
Yeni
Marka: Royal Safir Model: Biocera
Biocera ( Antioksidan, PH, Mineral Filtre )*NSF ve FDA Onaylı.Biocera Filtre suyun antioksidan seviyesini artırır, PH seviyesini yükseltir ve mineral bakımından zengin hale getirir.PH ve ORP değeri su temizliğinin çok önemli bir göstergesidir.ORP - Oxidation Reduction PotentialORP suyun temizliği ve..
240,00₺ 285,00₺
Dörtlü Filtre set (İnline) *NSF Onaylı Dörtlü Filtre set (İnline) *NSF Onaylı
Yeni
Marka: Royal Safir Model: Dörtlü Filtre set (İnline) *NSF Onaylı
Dörtlü Filtre set (İnline) *NSF Onaylı* NSF Onaylı  1.   Sediment filtre sudaki kir ve birikinti gibi partikül maddeleri yakalar ve temizler. Tortu filtreleri, mekanik filtreleme adı verilen bir işlemle çalışır. Mekanik filtreleme, istenmeyen partikül maddelerin su kaynağınıza sı..
180,00₺ 185,00₺
GWS Membran Filtre * NSF Onaylı
Yeni
Marka: Royal Safir Model: GWS Membran
GWS Membran Filtre ( 75 G )*NSF Onaylı.Ters ozmoz (RO), çözünmüş veya askıya alınmış su kontaminantlarını azaltmak için yarı geçirgen bir ters osmoz membranı kullanan bir arrıtma teknolojisidir. Ters osmoz (RO) membranı, RO sistemlerindeki birincil filtreleme ortamıdır.  Yarı geçirgen..
150,00₺
Karbon Blok Filtre (İnline)  * NSF Onaylı
Yeni
Marka: Royal Safir Model: Karbon
Karbon Blok Filtre (İnline)* NSF OnaylıKarbon blok filtre Karbon granüllerinden sıkıştırılarak elde edilir.Aktif karbon filtreleri, klor, kloromin ve kötü tatları veya kokuları gidermek için kullanılır. Karbon ısı veya buharla aktive edilir. Aktivasyon işlemi, bir karbon filtrenin gözeneklerini..
45,00₺
Karbon Blok Filtre (Kartuş)  * NSF Onaylı
Yeni
Marka: Royal Safir Model: Karbon
Karbon Blok Filtre (Kartuş)  * NSF OnaylıKarbon blok filtre Karbon granüllerinden sıkıştırılarak elde edilir.Aktif karbon filtreleri, klor, kloromin ve kötü tatları veya kokuları gidermek için kullanılır. Karbon ısı veya buharla aktive edilir. Aktivasyon işlemi, bir karbon filtrenin gözene..
40,00₺
Karbon GAC Filtre (İnline) * NSF Onaylı
Yeni
Marka: Royal Safir Model: Karbon
Karbon GAC Filtre (İnline)* NSF OnaylıGAC ( Granül Active Carbon ) Aktif karbon filtreleri, klor, kloromin ve kötü tatları veya kokuları gidermek için kullanılır. Karbon ısı veya buharla aktive edilir. Aktivasyon işlemi, bir karbon filtrenin gözeneklerini açar, yüzey alanını genişletir ve ..
45,00₺
Karbon GAC Filtre (Kartuş) * NSF Onaylı
Yeni
Marka: Royal Safir Model: Karbon
Karbon GAC Filtre (Kartuş) * NSF OnaylıGAC ( Granül Active Carbon ) Aktif karbon filtreleri, klor, kloromin ve kötü tatları veya kokuları gidermek için kullanılır. Karbon ısı veya buharla aktive edilir. Aktivasyon işlemi, bir karbon filtrenin gözeneklerini açar, yüzey alanını genişletir ve..
40,00₺
Mineral Filtre
Yeni
Marka: Royal Safir Model: Mineral Filtre
Mineral FiltreWQA OnaylıMembran filtreden geçen suyun mineral seviyesi düşük olur.Gerekli mineralleri eklemek için kullanılan filtredir...
50,00₺
PH Filtre
Yeni
Marka: Royal Safir Model: PH Filtre
PH FiltreMembran filtreden aldığımız suyun ph düştüğü için PH Filtre ile suyun PH değerini yükseltmek için kullanılan filtredir...
50,00₺
Post Karbon Filtre (Tatlandırıcı)               *  NSF Onaylı
Yeni
Marka: Royal Safir Model: Karbon
Post Karbon Filtre (Tatlandırıcı)* NSF OnaylıPost Karbon filtreleri, klor, kloromin ve kötü tatları veya kokuları gidermek için kullanılır.  Hindistancevizi kabuğundan yapılan Post Karbon filtreler daha geniş yüzey alanına sahiptir, bu nedenle alerjik reaksiyonlara ve suyun lezzetinde bozu..
50,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)
Sitemiz Tüm Çerezleri KVKK Kapsamında Tutmaktadır. Bilgi Edinmek için Gizlilik İlkeleri.